HAKKIMIZDA

Avrupa Cerrahi, 2007'den bu yana hastalarının ve tüm çalışanlarının Avrupa Cerrahi'ye duydukları güveni karşılıksız bırakmayarak kaliteli, hijyenik, standartlara uygun, dürüst ve ilkeli hizmet sağlık hizmeti sunmaktadır.

Avrupa Cerrahi, bünyesinde bulunan uzman doktor kadrosu ve ileri teknolojisiyle kendisini tercih eden hastalarına birçok dalda hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Türkiye’de ve dünyanın her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, herkesin ve her kesimin sağlık merkezi olan, hasta ve yakınlarını en değerlisi olarak kabul eden, saygın, kurum değerlerine bağlı örnek bir sağlık merkezi olmaktır.

Misyonumuz

İlkelerimizden asla ödün vermeden uzman kadromuz ile teknolojik gelişmeleri takip eden; hasta haklarına saygı duymak ve moral değerlerini arttırma odaklı sınır tanımayan hizmet anlayışı ile sektörde fark yaratarak uluslararası bir marka olmak.

AVRUPA CERRAHİ KADIKÖY

Avrupa Cerrahi Kadıköy 1 Kasım 2015 tarihinden itibaren şehrin en yoğun yerleşim bölgelerinden biri olan Kadıköy'de, ameliyatsız yöntemlerle sizlere hizmet sunuyor. Şehrin merkezinde olmasıyla kolay ulaşılabilme avantajına sahip olan merkezimiz, ameliyatsız yöntemlerle (Kıl Dönmesi, Anal Fistül, Anal Fissür, Hemoroid, Genital Siğil) deneyimli hekimleri ve ileri teknolojisi sayesinde sizlere hizmet vermektedir.

AVRUPA CERRAHİ FULYA

Avrupa Cerrahi Fulya 1 Haziran 2015 tarihinden itibaren şehrin en yoğun yerleşim bölgelerinden biri olan Fulya'da, ameliyatsız yöntemlerle sizlere hizmet sunuyor. Şehrin merkezinde olmasıyla kolay ulaşılabilme avantajına sahip olan merkezimiz, ameliyatsız yöntemlerle (Kıl Dönmesi, Anal Fistül, Anal Fissür, Hemoroid, Genital Siğil) deneyimli hekimleri ve ileri teknolojisi sayesinde sizlere hizmet vermektedir.

AVRUPA CERRAHİ BAKIRKÖY

2007 yılında kurulan Avrupa Cerrahi 2018 yılında yeni binasına taşındıktan sonra Bakırköy'de hizmet vermeye başlamıştır. Avrupa Cerrahi olarak Endoskopi, Dermotoloji (Cildiye), Endoskopi ve Makat Hastalıkları üzerine hizmet vermektedir.